Musica Electronica Nova (MEN)
Musica Electronica Nova (MEN)
Musica Electronica Nova (MEN) międzynarodowy festiwal muzyki elektroakustycznej, odbywający się co dwa lata we Wrocławiu. Wydarzenie łączy różne nurty muzyki elektronicznej – od studyjnej po improwizowaną – z performansem, teatrem, tańcem i sztuką wideo. Zainicjowany w 2005 roku, już na starcie został uhonorowany Wrocławską Nagrodą Muzyczną. Musica Electronica Nova jest organizowana przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu. Do 2017 roku jej dyrektorem artystycznym była polska kompozytorka Elżbieta Sikora, a od 2019 roku funkcję tę pełni Pierre Jodlowski.