Kieleckie Moogowisko

Kieleckie Moogowisko

Kieleckie Moogowisko festiwal, który odbył się w 1984 roku w Kielcach. Był pierwszą imprezą w Polsce poświęconą promocji muzyki elektronicznej. Obecnie w Kielcach, za sprawą Rafała Nowaka, odbywa się Festiwal Muzyki Elektronicznej Firmament.

Piotr Mulawka 24 kwietnia 2025, 17:50